Social media

Profesjonalne prowadzenie fanpage i ich promocja

Media społecznościowe to już nie nowy, a dobrze okrzepły kanał sprzedaży!

Liczba aktywnych użytkowników social media w Polsce w 2016 r. wyniosła 15 mln osób. Polacy średnio poświęcają prawie 2 godziny dziennie na korzystanie z mediów społecznościowych. Te liczby mówią same za siebie.

Pomożemy ci dotrzeć do twoich potencjalnych klientów w ich domach, w metrze, autobusie czy tramwaju. Wszędzie tam gdzie zazwyczaj korzystamy z naszych smartfonów aby przeglądać ulubione serwisy. Portale społecznościowe takie jak Facebook, Twitter, Google plusInstagramLinkedin, Youtube czy Pintrest to nasz chleb powszedni. Celowo nie wymieniliśmy Snapchata jesteśmy po 30-tce i na prawdę staraliśmy się ale nie potrafimy zrozumieć Snapchata…

Wymieniliśmy garść mediów społecznościowych w których moglibyśmy poprowadzić twój fanpage. Ale to nie jest tak, ze trzeba być obecnym w każdym z nich. Spokojnie. Na początku naszej współpracy wybierzemy te, które pasują do Twojej marki i przyniosą największe korzyści.

Po zbadaniu Twoich klientów, grupy docelowej do której chcesz dotrzeć i określeniu celów jakie chcemy razem osiągnąć (ach te korporacyjne KPI). Założymy i poprowadzimy Twój fanpage lub przejmiemy i będziemy administrować już istniejącym.

Wykorzystaj nasze doświadczenie i umiejętności aby zaistnieć w wybranych social mediach!

CO WCHODZI W SKŁAD NASZEJ OFERTY?

PROWADZENIE FANPAGE

Analiza bieżącej sytuacji, dobór mediów społecznościowych, tylko takich z których korzystają Twoi klienci. Następnie dobór odpowiedniej strategii działania. Ile postów to wystarczająca ilość, czy warto angażować klientów konkursami, jeśli tak to jakimi? Zaprojektujemy komunikację wizualną, język i styl postów, jakim mówią i jakie będą angażować społeczność zebraną wokół twojej marki. Bo co nam po tysiącach fanów, którzy nie żyją tym czym wy?

Dedykowane grafiki

Organizowanie konkursów

konkurs facebook wtb

W jakich fanpagach maczaliśmy palce

KAMPANIE REKLAMOWE

Oprócz prowadzenia fanpage zajmujemy się również płatną reklamą i promocją. Działania w mediach społecznościowych nie wymagają dużych budżetów dobry zasięg i dotarcie do ściśle wyselekcjonowanej grupy osób możemy osiągnąć już za kilkaset złotych. Wiemy że ilość opcji podczas konfiguracji kampanii może przyprawić o zawrót głowy. Spokojnie, tym również się zajmiemy. Sama konfiguracja to oczywiście nie wszystko, przekaz musi być spójny, grafiki dobrze skrojone a tekst trafiać i znów słowo klucz ANGAŻOWAĆ odbiorców. To niestety nie wszystko, kampanię trzeba moderować, zmieniać i optymalizować, aby nie przepalać bez sensu budżetów. Sami przyznacie, że sporo tego?

CO PROPONUJEMY?

Ruch
Ruch
Skieruj więcej osób do miejsca docelowego na Facebooku lub poza nim, takiego jak witryna internetowa, aplikacja lub konwersacja w Messengerze.
Zasięg
Zasięg
Skieruj więcej osób do miejsca docelowego na Facebooku lub poza nim, takiego jak witryna internetowa, aplikacja lub konwersacja w Messengerze.
Aktywność
Aktywność
Uzyskaj więcej reakcji na posty i wydarzenia, polubień strony lub zwiększ liczbę zrealizowanych ofert.
Konwersje
Konwersje
Zachęcaj do podejmowania pożądanych działań w Twojej witrynie lub aplikacji.

PROWADZENIE FANPAGE TO NIE WSZYSTKO

Sprawdź pozostałe usługi w naszej ofercie:

Strony www,
Kampanie AdWords.