W: bez kategorii

Zbliża się czas największych wyprzedaży – Black Friday 2016 oraz cyber Monday, gdzie w ofertach prześcigać się będą sklepy internetowe. Na naszym rynku nie słychać jeszcze o tym co przygotują dla nas rodzime firmy. Tymczasem zagraniczne firmy już nawiązują do „Czarnego Piątku” i sprzedają w mocno obniżonych cenach, chcę się z wami podzielić ofertą na jaką wpadłem już teraz i zachęcić do skorzystania z mojej.

Dzięki reklamom umieszczonym na Facebooku wpadłem na świetny portal, który chciałem zareklamować. Chodzi o www.udemy.com to portal na którym znajdziecie tysiące kursów e-learningowych na prawie każdy temat. Chcęcie zacząć trenować yogę, nie ma sprawy, marketing? Proszę bardzo. Fotografia? Również się znajdzie.

Na czym polega promocja, kursy są przecenione i to dość znacznie, te na które się z decydowałem wg ceny regularnej kosztowały 100 i 200 eur. Cena codziennie rośnie o 1 eur aż do końca promocji 25 listopada 2016 – Black Friday (czarny piątek).
Świetnie przeprowadzona kampania reklamowa dobrze wyprofilowana pode mnie i dwie konwersje na koncie Udemy!

Akurat szukałem dodatkowych informacji z cyklu web development i web design, co wiedział Facebook, tak więc skusiłem się za 11 eur w moim koszyku znalazł się kurs:

The Complete Web Developer Course 2.0

https://www.udemy.com/the-complete-web-developer-course-2/learn/v4/overview

oraz za 12 eur:

The Ultimate Web Designing Course in Photoshop

https://www.udemy.com/ultimate-web-design-in-photoshop/learn/v4/overview

Kwota w porównaniu do pierwotnej na tyle niewielka, że postanowiłem zaryzykować. W podjęciu decyzji pomogły mi pozytywne opinie uczestników kursów. Warto o tym pamiętać jeśli będziecie budować swoje oferty handlowe.

Wiarygodne recenzje pomagają w podjęciu decyzji zakupowej.

Jeszcze jedną niewątpliwą korzyścią Udemy i kursów na które się zdecydowałem jest ich rozbudowana forma wideo + materiały uzupełniające, ćwiczenia sprawdzające, a także wartościowe gratisy – hosting, skórki Bootstrap, pliki do pracy, ebook… W zasadzie jedyny minus to język angielski, chociaż nie sprawdzałem może po polsku też coś się znajdzie.

Podsumowując warto skorzystać, bo oferta z każdym dniem jest o 1 euro droższa i trwa tylko do piątku, na pewno każdy kto lubi inwestować w siebie znajdzie tam coś wartościowego.

 

strona www za 999 zł!

Przygotowałem dla was atrakcyjną propozycję, na dostosowanie zakupionej skórki i postawienie w pełni funkcjonalnej strony www na waszym serwerze oferuję promocyjną cenę 999 zł netto, tylko do piątku – black friday 25.11.2016 szczegóły poniżej:

Strona internetowa to wizytówka firmy, żadna wiarygodna firma nie może za taką uchodzić jeśli jej strona o tym nie świadczy.

  • strona główna
  • 3 podstrony (o nas, oferta, kontakt)
  • oferta (do 10 produktów)
  • podpięcie Google Analytics
  • formularz kontaktowy

Kup teraz!

To nie dla mnie

Masz większe potrzeby niż te wymienione obok? Nie wiesz co to serwer, ani domena, a tym bardziej  jak ją kupić? Nic nie szkodzi zapraszam do kontaktu, wycenimy tą realizację indywidualnie. A wszystkimi szczegółami technicznymi zajmiemy się za Ciebie, Ty jedynie powiesz nam czym się zajmujesz i zaakceptujesz przedstawiony projekt.

Chcę więcej!

Recommended Posts
ONE House certyfikat